Targi jesień 2016r 0

Jesienny sezon targowy 2016 możemy uważać za otwarty!

Za nami już dwie edycje targów!Manchester – 18-19 wrzesień – Proffesional BeautyNasze kochane Klientki jak zawsze nie zawiodły i tłumnie pojawiły się na stoisku. Z przyjemnością zapoznawaliśmy z naszymi produktami zarówno osoby obeznane z marką jak i te, które dopiero rozpoczynają przygodę z NC Nails Company.Warszawa – 24-25 wrzesień – Beauty ForumOjjj działo się!!!Kochani, były to dla nas dwa dni wypełnione pracą i radością. Przede wszystkim towarzyszyły nam po raz pierwszy nasze dwie Gwiazdy: Michał Szpak oraz Vincenzo Russello.Michał jako Ambasador Marki NC Nails Company zaprezentował się na naszej świetlnej scenie z mini recitalem. Fani, którzy licznie przybywali na spotkanie z Gwiazdą nie zawiedli się. Autografom i zdjęciom nie było końca. Dla nas Beauty Forum były okazją do zaprezentowana najnowszej kolekcji kolorów hybrydowych sygnowanych przez Michała Szpaka.Nasza druga Gwiazda Vincenzo Russello mistrzowsko prezentował klientkom perfekcję w budowaniu oraz opracowaniu stylizowanych paznokci za pomocą najnowszej kolekcji żeli NC Fibre Gel. W końcu przyłożył swoją zdolna rękę do stworzenia tych produktów. Nie obyło się też bez autografów i wspólnych zdjęć.Jak się okazało w trakcie targów, naszym instruktorkom również przypadła rola Gwiazd. Na podium Mistrzostw Stylizacji Hybrydowej Black&White stanęły dwie z nich: Katarzyna Karaś, która zajęła II miejsce i Anna Czerwińska na miejscu III. Jesteśmy dumni i szczęśliwi! Dziewczynom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Z wielką radością powitaliśmy nasze cudowne klientki, którym mogliśmy zaprezentować nowości produktowe na ten sezon. Kilka z nich przedstawiamy poniżej, a szerzej opiszemy je w kolejnych wpisach.

 • Kolekcja 10 nowych hybryd by Michał Szpak
 • NC Fibre Gel Line
 • Kolekcja oliwek perfumowanych w dogodnych gramaturach i kuszących zapachach
 • Baza hybrydowa do przedłużania naturalnej płytki Soak Off Bond
 • Masło Shea
 • High Shine Cleaner
 • Mirror Chameleon w sześciu fantastycznych odcieniach płytek dający efekt kosmicznej tafli
 • Pyłek Mirror Holografique w nowej mniejszej gramaturze
 • Bransoletki NC Nails Company
 • Lampy UV/LD 48W
 • Lampy UV/LED 24W
Te i wiele innych produktów do kupienia oczywiście w naszym sklepie internetowym oraz w punktach stacjonarnych, u przedstawicieli i dystrybutorów NC Nails Company.Zapraszamy również na nasze stoiska na kolejnych edycjach targów:22-23.10.2016 – Beauty Forum Monachium5-6.11.2016 – Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE Kraków26-27.11.2016 – Branżowe Targi Kosmetyczne Beauty Fair MCK Katowice

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium