Opcje przeglądania

Akryle - metoda akrylowa

Dlaczego warto stosować metodę akrylową?

To znakomity sposób na przedłużenie paznokci dla tych pań, których naturalna płytka ma tendencję m.in. do szybkiego łamania się. Jednym słowem metoda akrylowa pomaga spełnić marzenie wielu kobiet o długich, pięknych i kolorowych paznokciach — bez względu na stan naturalnych paznokci!

Czym jest akryl do paznokci?

Akryl do paznokci to proszek, który w połączeniu ze specjalnym płynem nazywanym „liquidem” tworzy substancję możliwą do formowania i utwardzania. Prawidłowo wykonane tą techniką paznokcie utrzymują się bez uszkodzeń do miesiąca! Taką trwałość zapewnią jednak jedynie produkty najwyższej jakości.

Decydując się na akryl szybkoschnący marki Nails Company, możesz wybierać spośród różnych odcieni – od transparentnego, przez biały, po zdecydowanie ciemniejsze tony. Wszystko zależy od Ciebie i oczekiwań Twojej klientki! Oferujemy również kolorowe proszki akrylowe oraz oczywiście liquid, który zapewnia dodatkową ochronę przed promieniami UV. 

Paznokcie akrylowe Nails Company 

Po czym rozpoznać wysokiej jakości akryl do paznokci? Czas utwardzania – każda stylistka z pewnością doceni nasze proszki szybkoschnące! Wytrzymałość – pomimo niesamowitej plastyczności podczas formowania, akryle Nails Company długo pozostają niepodatne na uszkodzenia! Łatwość usunięcia – zanurzenie paznokci akrylowych w acetonie pozwala szybko zapomnieć o starej stylizacji i skupić się na kolejnej! Brzmi dobrze? Zamów nasze produkty do metody akrylowej (w tym także liquid do akrylu) już dziś!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium