I’m an NC GIRL – Wasze recenzje 0
I’m an NC GIRL – Wasze recenzje

Cześć! Dziś kolejny artykuł z serii Waszych recenzji. Tym razem znaleźliśmy artykuł na blogu prowadzonym przez Olę.

"Co jest podstawą idealnego manicure hybrydowego?Baza oraz top. Oczywiście należy dobrze przygotować płytkę paznokcia, by nam się to wszystko trzymało, ale nawet dobrze przygotowana płytka w połączeniu z kiepskimi produktami nie zda egzaminu. "

"Jak znaleźć odpowiednią bazę i top?
Metodą prób i błędów? U mnie tak było. Wypróbowałam wiele produktów różnych marek i wybrałam to, co odpowiada mi najbardziej. To czym pracuje mi się najlepiej. I oczywiście wybrałam to, co najdłużej wytrzymuje na moich paznokciach. Więc albo możecie dojść do wszystkiego sami albo skorzystać z mojej polecajki. Wybór należy do Was."

Repair Base Cover

Produktów do stylizacji paznokci od NC Nails Company mam dużo. Śmiem nawet stwierdzić, że najwięcej. Przy ostatnich zakupach do mojej kolekcji dołączył nowy kolorek Repair Base CoverBase Ultra Strong i nowy kolorek lakieru hybrydowego. Ale o nim napiszę w innym poście. Za to przypomnę Wam o tym, dlaczego Soft Touch jest moim ulubionym matowym typem.

Repair Base Cover

Koniecznie przeczytajcie resztę artykułu na blogu Oli --> http://aleksandrans.blogspot.com/2020/06/ulubione-bazy-i-top-od-nc-nails-company.html

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium