I'm an NC GIRL - Wasze recenzje 0
I'm an NC GIRL - Wasze recenzje

Tym razem natrafiliśmy na opinię ANSZPI. Anszpi miała okazję spróbować lakierów magnetycznych... a dlczego? po co? jak je używać? Wszystkiego się dowiecie!

Lakiery hybrydowe z kolekcji Magnetique Moon: 1001, 1002, 1003, 1004.

"Do wykonania hybryd z użyciem lakieru magnetycznego niezbędne są magnesy. W ofercie NC znajdują się dwie propozycje: płytka magnetyczna i długopis magnetyczny. Płytka jest duża ok 1cm x 2cm, a pracowanie z nią wymaga większej wprawy. Długopis jest poręczny, a dziubek z magnesem pozwala na wykonywanie precyzyjnych ruchów."

Manesy - długopis oraz płytka magnetyczna

Magnesy są niezbędne do wykonania efektu kociego oka. Jest to wydatek jednorazowy - ponieważ one się nie zużywają. Koszt jednego to 10 zł. Najlepiej jednak posiadać oba, by móc tworzyć różnorodne wzory. Lakiery hybrydowe magnetyczne najczęściej wybierane są jesienią i zimą jednak można z nimi stworzyć równie efektowne stylizacje na wiosnę czy lato.

Kilka słów o samych lakierach:
"Lakiery umieszczone są w małych buteleczkach o pojemności 6ml. Podoba mi się ich wygląd: czarna matowa buteleczka, złota zakrętka i kolorowa naklejka pokazująca odcień magnetycznych opiłek. Konsystencja nie różni się o tradycyjnych hybryd, jest gęsta i dobrze rozprowadza się na paznokciu. "

Jeśli jesteś ciekaw całej recenzji - "kliknij tutaj" Tam poznasz również kolory hybryd i zobaczysz jakie wzory wyczarowała Anszpi. Napisała nawet KPK (krok po kroku) jeśli jeszcze nigdy nie używałaś takich lakierów.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium