Feel the chill! 0
Feel the chill!

Najnowsza kolekcjalakierów hybrydowych „Feel the Chill” już dostępna! Chcemyprzybliżyć Wam całą kolekcję – jak powstawała, czym sięinspirowaliśmy przy wyborze kolorów, pokażemy kilka zdjęć zsesji… jednym słowem zobaczycie i przeczytacie coś, czego niktinny wcześniej nie widział. To co, gotowe?

feel the chill baner

KOLORY – wybory,kłótnie i porozumienia

Wiedzieliśmy tylkotyle, że nasza kolekcja ma mieć 10 lakierów i ma być przepiękna(jak zawsze).

Przy wyborze kolorówuczestniczyli również przedstawiciele, których znacie na co dzień– przekazali oni nam wszystkie Wasze prośby, uwagi i marzenia.

Oczywiście nieobyło się bez kilkudniowej kłótni (bo jak to tak tylko 10kolorów?!), godzinach spędzonych przy duuużym stole, milionachzjedzonych pizz :D

delikatna stylizacja


SESJA –lato, czujemy lato!

Sesja zdjęciowaodbyła się w naszym studio, musieliśmy zamontować huśtawkę,nawieźć piasek/palety/palmy – na kilka dni nasza firma zmieniłasię w rajską plażę. Dla nas każda taka sesja to wiele emocji,radość i stres czy wszystko wyjdzie jak w naszych wyobrażeniach!

Łatwa stylizacja paznokci

EFEKT KOŃCOWY –jest git!

Jak wszyscy mówiąże jest git… to jest! Zdjęcia wyszły przepiękne, my zmęczeniale zadowoleni a huśtawka została z nami już na zawsze i mamykolejne miejsce na posiedzenia działu kreatywnego!

stylizacja z truskawką

A TY – konieczniedajcie znać co Wy sądzicie o tej kolekcji!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium