Marketing z NC - czyli słów kilka od Wilka ❤️ 0
Marketing z NC - czyli słów kilka od Wilka ❤️

Content | Influencer | Social Media| PPC | SEO.... czyli słów kilka od Wilka o marketingu w Twoimsalonie.

O marketingu można godzinami... a oreklamie salonu beauty jeszcze więcej!

SM - czyli jak Facebook i Instagrammogą Ci pomóc.
Przestań marnować swój czas – zabierzsię za to raz a dobrze. Wymyśl plan na 3 tygodnie i tak działaj.Posty, zarówno na Fb jak i na Instagram możesz zaplanowaćwcześniej. Codziennie przeznacz kilka minut rano, w południe iwieczorem na aktywność, odpisywanie na komentarze czy wiadomościoraz zrobienie jakiegoś ciekawego stories. Gwarantuję Ci, że jużpo tych 3 tygodniach zobaczysz spore zmiany na lepsze :)

Influencer Marketing – po co tonam?
Czy warto? Tutaj wszystko zależy od tego jaką osobę dowspółpracy wybierzecie. Pracując w Nails Company miałam okazjęwspółpracować między innymi z Osi Ugonoh, Paulą Tumalą, ŻaklinąTa Dinh, Viktorią Sypucińską, Mirellą Papciak, Weroniką Piłą.Moim zdaniem – z każdą osobą, możecie zadziałać i stworzyćcoś extra – musicie mieć tylko na to plan!

WAŻNE! Niech Was nie skusi wysokaliczba obserwujących na instagramie danej osoby – 100obserwujących można kupić za mniej niż 20 zł, 1000 to koszt ok100 zł a 10.000 nowych obserwujących to koszt ok 700 zł. Niestetymusisz o tym pamiętać i dobrze dobierać osoby do współpracy.

Salon Patronacki – czyli czy wartopostawić wszystko na jedną kartę.

Na jedną kartę... naprawdę niewarto! Warto jednak zagłębić się w temat – są oferty dlasalonów, które zostaną objęte patronatem bez długoterminowychumów, dziwnych zapisów w umowie itp.

Koniecznie sprawdźcie oferty dlasalonów patronackich. Nails Company daje nie tylko rabaty na zakupyczy gadżety reklamowe. Przekazuje również wysoki budżet nareklamę (reklama w Google, YT, Facebook itp.) ukierunkowaną właśniena lokalizacje swoich salonów. To bardzo ważne – zwracaj uwagęna takie szczegóły bo przecież dodatkowi Klienci zawsze sięprzydadzą ;)

Content Marketing – czy to masens?

Jestem fanką marketingu treści.Pozwala on na zbudowanie długotrwałej relacji między mną aodbiorcami. Czy sprawdza się on natomiast w przypadku salonów?Oczywiście! Nie jest to najpopularniejsza forma reklamy alekilkanaście salonów w Polsce robi to naprawdę dobrze. Z łatwościąznajdziesz je w Google. Czy nie chciałabyś być w tym TOP 10?

PPC – czyli nie taka strasznapłatna reklama jak o niej mówią.

Płatne reklamy,jeśli są dobrze skonfigurowane potrafią przynieść bardzo dużezyski w bardzo krótkim czasie. Czyż nie o takie efekty Wam chodzi?
Pamiętajcie jednak, by nie uzależniać się całkowicie odpłatnych reklam.

Nie każdy pomysł sprawdzi się dopromocji Twojego salonu i usług. Nie przesadzaj z promocjami,rabatami czy konkursami, ponieważ Klientki będą już czekać tylkona to, i nie zapłacą Ci podstawowej ceny za usługę.

Musisz spróbować – niestety nic nie robiąc cofasz się, ponieważ Twoja konkurencja już próbuje pozyskiwać nowych Klientów.

Anna Wilk
Spec. ds. Marketingu | SM | SEM
NC Nails Company International

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium